SZUKAJ
Usługi
Dieta na medal oferuje żywienie osób aktywnych, jak również w różnych jednostkach chorobowych. Jesteśmy innowacyjną placówką szkoleniową oferującą najbogatszą na polskim rynku ofertę szkoleń poświęconych szeroko pojętemu żywieniu osób aktywnych fizycznie i nie tylko. Organizujemy(...)

25,00 zł
Poduszki do domu, ogrodu i samochodu. Teraz z logo ŁOŚ specjalnie na jubileuszowe spotkanie. Możliwość nadrukowania Twojego znaku wzbogaci te wyjątkową poduszkę. Zapraszamy do zakupu z możliwością odbioru na łosiowej górce lub wysyłką wprost do Ciebie. Wszelkie zapytania proszę(...)

30,00 zł
Na deszczowe dni proponujemy parasol z nadrukowanym Twoim znakiem lub logo ŁOŚ czy też inne dowolne nadruki. Możemy nadrukować logo ŁOŚ i znak. Możliwy odbiór na ŁOŚu lub wysyłka Zobacz więcej na http://qsl.amtak.eu

15,00 zł
Oferujemy kamizelki odblaskowe z dowolnym znakiem lub/i logo EnCom czy też ŁOŚ Wszelkie zapytania proszę kierować na e-mail lub telefon Zobacz więcej http://qsl.amtak.eu/

12,00 zł
Tradycyjny kubek z Twoim znakiem, dowolnym logo czy też zdjęciem. Możliwy odbiór na ŁOŚu lub wysyłka Zobacz więcej na http://qsl.amtak.eu/

12,00 zł
Tradycyjny kubek z oryginalnym logo ŁOŚ Możliwy nadruk loga ŁOŚ + znak Możliwy odbiór na ŁOŚu lub wysyłka Zobacz więcej na http://qsl.amtak.eu/ (tylko nasza firma posiada prawa autorskie do obecnego loga.)

12,00 zł
Tradycyjny kubek z logo EmCom, SPEC Możliwy nadruk loga EmCom, SPEC + znak Możliwy odbiór na ŁOŚu lub wysyłka Zobacz więcej na http://qsl.amtak.eu/

90,00 zł
Zapraszamy do zakupu kart QSL w atrakcyjnej cenie i najwyższej jakości druku. Oferujemy tani druk kart QSL w nakładach po 1000 sztuk lub wielokrotność. Termin realizacji druku po zebraniu kompletu na arkuszu drukarskim. +/- 1 miesiąc. Specyfikacja druku kart QSL: – Nakład 1000 sztuk(...)

20,00 zł
Podana przykładowa cena usługi serwisowej - np. naprawy sprzętu. Termin wykonania zależy od poziomu skomplikowania usterki, dostępności części zamiennych oraz ew. wymagań producenta. W 90% nie przekracza 2 dni. Każdy Klient pozostawiający u nas sprzęt do naprawy na życzenie otrzymuje nieodpłatnie(...)

20,00 zł
Stroimy anteny pokazanym na zdjęciu profesjonalnym analizatorem antenowym!!! Należy pamiętać, że źle zestrojona antena grozi spaleniem tranzystora mocy w radiu CB. Antenę stroi się do otoczenia w którym pracuje (samochodu) a nie do radia. Proces strojenia należy wykonać w otwartym terenie(...)

REGULAMIN
Copyright © 2010 idema.pl wer.1.1 Wszelkie prawa zastrzeżone. Online: 1
Partnerzy cb-radio ogłoszenia: | | sklep cbradio Toruń |
RSS