SZUKAJ
CB Akcesoria i części
1,00 zł
Sprzedam wzmacniacz wyprodukowany przez Vladimira UY5ZZ – model ZZ-750+50MHz – o mocy do 1kW na pasmach KF Wzmacniacz jest nowy, nieużywany. Wzmacniacz pracuje na wszystkich pasmach KF, włącznie z pasmami WARC oraz na paśmie 6m. Według pomiarów mocy tego konkretnego egzemplarza, dokonanych(...)

18,00 zł
Wzmacniacz zmontowany jest na płytce drukowanej o wymiarach 2x8cm, wzmocnienie ok 26dB, napięcie wyjściowe w.cz, max. 3,5VPp, rezystancja wejściowa i wyjściowa 50om. Służy do zamontowania w urządzeniu. Przeznaczony jest wyłącznie do odbioru. Zapewnia zdecydowaną poprawę odbioru słabych sygnałów.(...)

45,00 zł
przewód zasilający z bezpiecznikiem i wtykiem do CB-radia PRESIDENT LINCOLN długość ok. 1, 2m bezpiecznik towar sprowadzony z UK oczywiście nowy - nie używany wysyłamy tylko po wpłacie na konto: list polecony priorytet 6zł ZADZWOŃ - ODPOWIEM NA PYTANIA !!!

65,00 zł
pasuje do większości oryginalnych relingów masz dosyć tragicznych pseudo uchwytów - nazywanych tylko relingowymi? To dobrze trafiłeś To solidnie wykonany z kwasiaka (stal kwasoodporna - chromo-nikiel) uchwyt - NIGDY NIE ZARDZEWIEJE zastosowany filc przemysłowy (nie jakiś zwykły) zabezpiecza(...)

28,00 zł
ORYGINALNY jeden z najlepszych głośników NOKIA SP-3 JEST TO NASTĘPCA ZNANEGO MODELU NOKIA HFS-12 unowocześniony, głośniejszy zastosowano min. większą obudowę - lepsze pudło rezonansowe udoskonalono uchwyt - w tej chwili z grubego plastiku nowy rodzaj śrub bocznych bardzo wysoka jakość pasuje(...)

REGULAMIN
Copyright © 2010 idema.pl wer.1.1 Wszelkie prawa zastrzeżone. Online: 2
Partnerzy cb-radio ogłoszenia: | | sklep cbradio Toruń |
RSS